Dobre nie jest złe   !!!

"Dobre" Zakład Mięsny Dariusz Staniszewski

Oferta

Nasz zakład

page3_img1

Zakład zajmuje się skupem żywca wołowego, ubojem zwierząt oraz sprzedażą ćwierci, skór i podrobów wołowych. Oferujemy usługi ubojowe, oraz produkty: ćwierci wołowe, ośrodki, skóry, tłuszcz, flaki wołowe. Zakres działalności: skup żywca,  sprzedaż mięsa,  sprzedaż podrobów i flaków,  usługi transportowe, usługi ubojowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

page3_img2

Nasza firma świadczy usługi transportowe na terenie całego kraju z uwzględnieniem, że siedziba firmy znajduje się niedaleko Warszawy. W zakresie naszej działalności znajdują się usługi realizowane przez doświadczony i sumienny zespół. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź korzystając z formularza na naszej stronie internetowej. Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

page3_img3

Sprzedajemy oraz kupujemy maszyny i urządzenia przemysłu mięsnego. Poszukujemy ównież wykonawcy remontu systemu wentylacji w zakładzie! SPRZEDAMY: Linia ubojowa, Agregaty chłodnicze, Kolejka do chłodni, Taśma rozbiorowa, Podajnik różnicowy, Zestaw wagowy(kolejkowy), Separator tłuszczu, Piła stołowa(Bizerba), Skórowaczka wołowa(Junior 2), Wózki transportowe, Piła ramowa, Wyciskarka jelit

KUPIMY:

- Rozrywarka jelit
- Myjnia pojemników
- Elektrowciągi
- Podwozie do Izotermy(samochód dostawczy)