Dobre nie jest złe   !!!

"Dobre" Zakład Mięsny Dariusz Staniszewski

O nas

o nas

Witamy na oficjalnej stronie Naszej firmy.

Witamy na oficjalnej stronie Naszej firmy. Zajmujemy się sprzedażą hurtową mięsa i wyrobów z mięsa. Nasze przedsiębiorstwo działa nieprzerwanie od 1996 roku . Zakład zajmuje się skupem żywca wołowego, ubojem zwierząt oraz sprzedażą ćwierci, skór i podrobów wołowych. Kadra najlepszych specjalistów dba o to, by nasz produkt był zdrowy, bezpieczny i najwyższej jakości. Nasza firma wciąż dynamicznie rozwija się, modernizuje, dokonuje wielu poważnych inwestycji. Wszystko po to, by dorównać najlepszym, po to, by nasz Klient odczuwał satysfakcję, konsumując nasze produkty, by nasze produkty mu smakowały.

page2_img1

O naszym sukcesie rynkowym decydują jednak nie tylko procedury i technologie.

Naszą największą wartością są wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy potrafią połączyć tradycyjne receptury z najnowocześniejszymi technologiami produkcji.

Z każdym rokiem produkcja i obroty znacznie wzrastają, co daje firmie dalsze możliwości rozwoju i unowocześniania. Planujemy w najbliższej przyszłości rozbudowę Zakładu.

Dlaczego my?

 

Stały nadzór Inspektoratu Weterynaryjnego od momentu powstania zakładu, wdrożony system HACCP od 2001 roku oraz profesjonalizm i zaangażowanie kadry pracowniczej zapewnia wysoką jakość i bezpieczeństwo zarówno w momencie produkcji, magazynowania i dystrybucji przeznaczonej do obrotu żywności.